PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838351}

Uzurpatorka

La usurpadora
6,1 66
ocen
6,1 10 1 66
Uzurpatorka
powrót do forum serialu Uzurpatorka

1.10 TV4,12:55

ocenił(a) serial na 8

Super że ta stacja zdecydowała się puścić w końcu jakąś nową telkę z Mexyku ;)

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Co ciekawe musieli patrzeć na konkurencje bo w głównej roli gra tytułowa La Bandita. Szkoda tylko, że tak wcześnie, ale mało odcinków ma to jakoś poleci.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Tylko że TVPIS mało kto ogląda ;).Co do godziny puszczania serialu to pewnie się zmieni znając TV4.Oni nigdy nie mają stałej pory emisji,puszczą kilka odcinków i umieszczą telkę o późniejszej porze.Ale i tak fajnie że powrócili do telek,bo obecnie to sam szajs leci na tej stacji.

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Wątpie ten serial ma tylko 25 odcinków. Jazdowicz co do nikt nie ogląda to bym polemizował.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Nie napisałem nikt,tylko że mało kto ;).Ale serio ma tylko 25 odc. ?

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

A fakt,piszą tu na FW,ale może to tylko pierwszy sezon,później jeszcze może powstaną kolejne sezony.Choć ja wole jak serial ma mało odcinków,wtedy chociaż akcja się nie wlecze i nie robi się nudny tasiemiec.....................

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Nie ma drugiego sezonu. Przynajmniej na wikipedii tak pisze.

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Patrzac na oglądalność to tak mało nie ogląda. Nom tyle ma pewnie dlatego postanowili ją dać i taki kryminalny. A TV4 idzie w tą tematyke coraz bardziej.

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Będziesz to oglądał ?

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Pewnie że tak

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Odgrzewane kotlety, ale podobno ma inny klimat niż wersja z Spanic.

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Wydaje mi się, że w Polsce nikt nie jest zainteresowany tą telenowelą. Bo nikt o niej nie pisze nawet media. Może, ze względu na pore nadawania.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Pora nadawania w tych czasach dzisiejszych to żaden problem.Chyba każdy już ma dekoder z nagrywarką i może sobie dany program nagrać o każdej porze,nawet w nocy puszczany.

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Po prostu potraktowali ten serial jako zapchaj dziure. Nawet reklam żadnych nie robią.

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Mogli by wybrać jakiś inny serial z dużo lepszą obsadą.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Podejrzewam że zakup tego serialu jest podyktowany sukcesem La Bandidy, ale jeżeli oczekują że wycisną coś z tego to się grubo mylą. Dali serial byle gdzie, byle o jakiej godzinie, więc niech się nie spodziewają cudów. Do tego nie ma żadnej informacji, serial nie jest promowany w telewizji, tylko z programu przypadkiem można zdobyć informacje o emisji. Bardzo prawdopodobne, że była to decyzja chaotyczna, podjęta na ostatnią chwilę. 25 odcinków minie bardzo szybko

ocenił(a) serial na 5
olga_skubana

Popieran w 100%. Mam takie same zdanie. Ja dowiedziałem się przypadkowo przeglądając program. I to też musieli niedawno zmienić bo wcześniej nic nie widziałem.

ocenił(a) serial na 8
olga_skubana

Serial jest promowany na Fejsie od kilku dni.Dużo osób jest nim zainteresowanych,a po pierwszym odcinku zapowiada się bardzo dobrze ;)

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

A w telewizji jakoś nie widziałem.

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Ciekawe czy ktoś będzie dawał odcinki w internecie bo nie wszystkie będe mógł obejrzeć pewnie. Widziałem na youtube fragmenty 1 i 2 odcinka, ale całych nie było.

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Zawiodłem się średniak. To już wole Tureckie seriale.

ocenił(a) serial na 4
dominik1989

Nigdy nie był mocną stroną Televisy wątek kryminalny i tu mamy tego przykład. Na szczęście tylko 25 odcinków i już koniec tej maskarady. W polskiej TV gatunek ten, czasy swej świetności ma już dawno za sobą nad czym ubolewam. Wcale się nie dziwię że polskie stacje zrezygnowały z gatunku latino. Gdzieś od 2015 roku leciały już takie gnioty że brak skali. Obejrzałem tylko z sentymentu do gatunku z którym moja przygoda trwa już blisko 20 lat.

ocenił(a) serial na 5
mariuszwojtas

W serialach z wątkiem kriminalnym specjalizuje się Telemundo

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

Obsada nawet nie jest zła. Sporo twarzy Televisy można zobaczyć. Mnie ciekawi rola matki Paoli-Ana Bertha Espin-świetna aktorka

ocenił(a) serial na 5
brocx

Jak dla mnie momentami nudnawy nie lubie politycznych seriali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones