PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695610}

Salem

7,0 11 747
ocen
7,0 10 1 11747
Salem
powrót do forum serialu Salem

Salem anulowany

ocenił(a) serial na 9

A więc stało się, kolejny świetny serial który nabrał niezłego kopa i świeżości został anulowany. Nie mam pojęcia jakim cudem gniot jakim był ostatni sezon AHS nie został ściągnięty z anteny oraz co więcej dlaczego ludzie nadal to oglądali, a Salem nie uzyskało nawet 1/5 takiego rozgłosu. Nie pozostało nic jak mieć nadzieję że jakaś inna stacja się nim zainteresuje i weźmie pod swoje skrzydła w przyszłości.

http://tvseriesfinale.com/tv-show/salem-canceled-wgn-america-no-season-four/

ocenił(a) serial na 8
noxabsolution

Masakratornia jakaś...czyżby słaba oglądalność w Stanach? No tak Alden nie był czarny...Gorąco polecam każdemu kto nie oglądał, jeden z lepszych seriali ostatnich lat

ocenił(a) serial na 10
PabloPicasso

Kur*a, co za ludzie.W tych stanach,to już mają chyba przesyt wszystkiego i się w dupach przewraca.Taki wciągający serial, a tu dupa.Ale ten trzeci sezon chociaż wyemitują do końca? Gorsze seriale więcej sezonów dostają, a tu się nie spodobało.Jakoś seriale tego pokroju nie mają szczęścia.Swego czasu drakulę zdjęli, a teraz to.Nie sądziłem, że jednak do tego dojdzie.Już się zdążyłem zżyć z tym serialem, a taki klops.Takie syfy wali seriale jak leci i się tyle nie przejmują, a tu takie wymagania.Pasowało by, żeby już teraz jakaś stacja zajęła się przejęciem tego interesu,póki jeszcze żelazo gorące.Po co czekać?

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

Chodzi Ci o Draculę z Jonathanem Rhysem Meyersem? Jak tak to przyznam że sam byłem załamany, to był solidny serial ze świetnym Draculą a tu tylko 1 sezon...Ale co powiedzieć w takim razie na anulowane kiedyś Deadwood? Genialny serial zdjęty i praktycznie niedokończony...

ocenił(a) serial na 10
PabloPicasso

Tak, o nim mówię.Niektóre seriale po prostu nie mają szczęścia, bo trafiają na takie stacje, gdzie wyniki oglądalności są ważniejsze, niż wszystko inne i nie uznają wyjątków.Te bardziej niszowe stacje, to chyba trochę mniej wyśrubowane mają progi oglądalności.Serial super, ma klimat, coraz bardziej się rozkręca, a jednak do kosza, bo hamburgerom się nie spodobał.I pomyśleć, że oni tam mają przesyt, a u nas, to tylko można pomarzyć o czymś podobnym.Chyba bardziej byśmy docenili takie rodzime produkcje, niestety, u nas tylko klan i m jak...

mario_1981

wiesz ile w stanach produkuja seriali? co chwila wychodzi jakis nowy. praktycznie kazdy kanal ma swoje 2-3 oryginalne serie i obejrzysz je tylko na danym kanale. nie dziwota, ze polowa z nich sie nie utrzyma, bo tego wszystkiego jest za duzo ;)

ocenił(a) serial na 9
noxabsolution

Ja mało co zawału nie dostałam, jak się dowiedziałam, że to koniec... Tyle trzeba było czekać na ten 3 sezon... i jak się okazało ze bd grał w nim Manson, to się tak ucieszyłam. A tu beng. Naprawdę jest tyle chu***ych seriali, w których fabuła to czysty żart i gra aktorska to dno. A tu trafił się taki porządny serial i nie chcą go nawet promować, czy utrzymywać. Brak słów. Wśród tylu średnich seriali, ten to taka perełka. Ale pewnie anulują go, bo ma za mały rozgłos, to jest najsmutniejsze. Raczej marne szanse, że w przyszłości go wznowią. Oby przynajmniej finał, zaspokoił emocje widzów i nie rozdarł serc, na miliony kawałeczków xD

ocenił(a) serial na 5
noxabsolution

Dziś tu zajrzałem i szczerze mówiąc to ja ledwo zmęczyłem 1sezon, a tu się dowiaduje że powstały aż 3 i dopiero skończyli.
WOW na prawdę nie spodziewałem się.
To że powstanie 2 to wiedziałem i świadomie zrezygnowałem z oglądania, ale że aż trzy... :)

ocenił(a) serial na 9
tHe_mRuWa

Pierwszemu sezonowi można zarzucić brak dynamiki jeśli chodzi o wydarzenia i monetami strasznie się przeciąga,ale w 2 i 3 sezonie nabiera dynamiki i zyskuje o wiele ciekawsze wątki także jak dla mnie tragedia jeśli chodzi o anulowanie właśnie w tym momencie. No ale kwestia gustu, lubię taka tematykę więc serial dla mnie był strzałem w dziesiątkę.

noxabsolution

tak coś przeczuwałam, dwa sezony były super, zwłaszcza drugi, natomiast 3 dla mnie obniżył loty, co nie zmienia faktu że chętnie obejrzałabym 4 sezon..ale cóż....

co ASH masz rację ostatnie 3 sezony beznadziejne

ocenił(a) serial na 8
noxabsolution

Bo wiesz...Ryan Murphy - bardzo dobrze kojarzony twórca - AHS, Glee, American Crime Story plus jeszcze Scream Queens (które akurat jest hejtowane ale to szczegół) itp. więc wystarczy że jest serial ryana i od razu będzie ciągnięty cały czas nie ważne jak będzie tragiczny ludzie będą dalej oglądać i będzie hajs xD choć ja osobiście kocham jego seriale i ten ostatni sezon AHS też mi się dosyć podobał bo lubię krwawe masakry i i tak najgorszy jest dla mnie 4 sezon, to jednak przyznaję że taka jest właśnie prawda xd wystarczy dobrze kojarzony twórca i sezony zapewnione, no i szkoda mi salem był spoko, 3 może trochę gorszy ale i tak fajnie.

noxabsolution

To jak zakończenie będzie w 3 sezonie czy przerwą bez żadnego finału serialu, bo nie wiem czy opłaca się to oglądać.

Leszek_Ga

Szkoda, serial naprawdę dobrze się ogląda, dziś 10 niestety ostatni.

Haldex

No to fajnie odpowiedziałeś na pytanie @Leszek_Ga

noxabsolution

Szkoda, serial naprawdę dobrze się ogląda, dziś 10 niestety ostatni.

noxabsolution

nie pierwszy i nie ostatni raz robią nas w balona, jakiś wielkim fanem tego serialu nie jestem, lecz oglądałam wszystkie odcinki serial momentami obniżał loty i wznosił się , aczkolwiek trzeba przyznać ze drugi sezon i trzeci trzyma poziom.

noxabsolution

Mi sie ten sezon bardzo podoba, ostatni sezon ahs jak dla mnie porazka, wogole niestraszny, Scream Quens ogladam dla beki czasem, ale to wogole zadne porownanie, bo Salem ma inteligenta fabula a krolowe krzyku jest po prostu tak debilny ze az smieszny

noxabsolution

Salem zacząłem oglądać nie dawno i pochłonełem 2 sezony w niespełna 2 tygodnie, a nie często udaje mi się znaleźć serial, który aż tak zaciekawi...3 sezon dopiero rozpoczynam a tu taka nie miła niespodzianka :/ Mam pytanie do osób, które już obejrzały, czy wraz z ostatnim odcinkiem serial dostaje całą, domkniętą historie, czy finał jest raczej otwarty?

ocenił(a) serial na 10
pianaa13

No właśnie, zrobione to jest tak sprytnie, że może być zarówno zakończeniem całości, jak i wstępem do kolejnego sezonu.Nie jest to jednoznacznie określone.Mamy troszkę taki bajkowy happy end, ale i podwaliny pod kolejną historię.

ocenił(a) serial na 6
noxabsolution

Według mnie trzeci sezon był bardzo słaby. Zdziwiłabym się, gdyby powstał kolejny sezon. Zresztą po co? Historia każdego z bohaterów (wreszcie) zakończyła się.

ocenił(a) serial na 5
noxabsolution

Salem jeszcze nie widziałam, ale co do AHS się zgadzam w 100%...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones