Nikita (2010-2013)
Nikita: Sezon 3 Nikita sezon 3, odcinek 6
odcinek Nikita (2010-2013)

Sideswipe

8,4 213
ocen
8,4 10 1 213
Nikita
powrót do forum s3e6

No końcu zaczyna się cos dziac i to na wielu płaszczyznach jednoczesnie. Reakcja
Sean`a....taaaaaa..............trzeba mieć nerwy na łancuchu za taki tekst do Alex. Ups...zabolało... :)))

CocoChanell

Czekałam aż ktoś wreszcie założy ten temat, hehe ;).
Obejrzałam odcinek koło 10 przy okazji, zaraz jak wstałam.
Lol, chyba jestem uzależniona.

Dzieje się, dzieje, coś się musi dziać :).
Wiedziałam, że Birkhoff nie zastrzeli Soni, nawet nie ma mowy!
A ta scena na koniec..
Tylko o co chodzi z Alex z tymi złudzeniami i jak to się dalej rozwinie...
Poza tym widział ktoś promo?
Każą nam do 18 stycznia czekać!.
Ale się zastanawiam, kim jest ten gość, co Alex całuje. Może i to Sean, ale jakoś nie chce mi się wierzyć.
Niektórzy nawet w komach podejrzewają, że to Michael * ok, weird *..

ardnaskela_filmaniak

co do Alex, ciagle przewija się watek tabletek , róznych tabletek.... moja wizja tego watku jest taka, ze to własnie uzaleznienie od róznego rodzaju specyfików tworzy w jej wyobrażni rózne scenariusze, a tak jest to wplecione w odcinki ze widzowi wydaje sie ze dzieje sie to naprawdę....moge rzecz jasna sie mylic, chociaz scena odbiica Alex mnie zaskoczyła...spodziwałam się Owena. :)) Dobre :) Lubie niespodzianki. Co do reakcji Amandy....hehhee, laska jest "wykrecona" na maxa, zaskakuje za kazdym razem. Birkhoff & Sonia...niebezpieczyny duet, oby się na taj akcji nie posliznął jak na skórce od banana.... No faktycznie, dopiero teraz przyuwazyłam, ze kolejny odcinek jest 18,1,2013. Shit :(

ocenił(a) serial na 9
CocoChanell

yy.. coś się napisy spóźniają, czyż nie? zawsze w niedzielę były, a teraz patrzę i w poniedziałek dalej nie ma. :/ ktoś wie kiedy będą?

ati223

Yyy... a to dlatego tu taka cisza..?
Ja tam nie wiem, bo w większości bez napisów oglądam.
Trzeba sprawdzać regularnie ;)

ardnaskela_filmaniak

no ja tesh "made in english" zapodaje bo szkoda mi czasu na czekanie ;)

ocenił(a) serial na 7
ardnaskela_filmaniak

Też się zastanawiam nad tym, z kim Alex się całuje i dlaczego prawdopodobnie to jest Michael?
A co do odcinka, dobry, naprawdę dobry. Cyrus bardzo sympatyczna postać. Pan z reklamy Old Spice zdał egzamin na agenta :) Birkoff trochę lekkomyślnie postąpił. Powinien powiedzieć Nikicie, kim jest kret. Ma prawo wiedzieć takie rzeczy. Alex i ten jej prochowy letarg - coś mi tu nie do końca gra. Czy tylko Michael zauważył, że jest lekko nabuzowana? Nikt nie zwrócił na to uwagi, że coś z nią nie tak? I chyba podobnie jak wielu, myślałam, że w Rumunii pomoże jej Owen. Myślałam, że już wycofali z akcji Pana S. A co do Amandy, jak widziałam jej twarz na tv w tym Kościele, pomyślałam sobie 'A to su*a!'.Jedna z niewielu złych postaci, której naprawdę nie lubię i lubię z drugiej strony. Bo w końcu taki miał być efekt zamierzony z góry ;]

ocenił(a) serial na 9
pietrusia

To jest michel, Znalazłam Spoiler na ten temat :
Fani "Nikity" zastanawiają się nad tym co wydaje się być pocałunkiem Alex i Michaela w promo kolejnego odcinka. Rzucisz trochę światła na to?

Mogę potwierdzić, że jest pocałunek. Mogę także potwierdzić, że jest haczyk. Jak producent wykonawczy Craig Silverstein wyjasnia, że pocałunek odbywa się podczas misji - innymi słowy, to jest bardziej praca niż przyjemność. "To bardzo słodka scena" - zdradza - "ponieważ oboje nie chcą tego zrobić". Spoiler znalazłam na stronie spoiler tv :)

ocenił(a) serial na 7
santanashadow

Aa no to już wszystko jasne ;] Pewnie będę udawać parę, albo coś w tym stylu. Z resztą nie wyobrażałam sobie, żeby Alex tak od nagłej zachcianki całowała się z Michaelem. Nie zrobiłaby tego Nikicie.

CocoChanell

Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Po średnim starcie Nikita się rozkręca.
Świetnie dobrali gościnnego aktora, stworzył niesamowitą postać, która wprowadziła fajne żarciki i stworzyła super akcję go otaczającą.
Czekam tylko na jakąś wpadkę Alex, jakąś rozwaloną misję przez leki czy coś, co wyda jej nałóg. Mam nadzieję, że akurat tego nie będą przeciągać w nieskończoność.
I jeszcze Nikita... świetny strój na początku, znaczenie lepiej jej pasuje "garniturek" niż te obcisłe krótkie sukienki i ogrom różu na policzkach, jak podczas kolacji zaręczynowej.

margaret126

"Czekam tylko na jakąś wpadkę Alex, jakąś rozwaloną misję przez leki czy coś, co wyda jej nałóg. "..dokładnie o tym samym pomyslałam..... nie bedzie różowo :( Na bank... Gdy wszystko sie układało, nie byłby Nikity bo nikt by tego nie ogladał. Bigos musi się grzać, najlepszy jest na "gorąco"....

ocenił(a) serial na 8
CocoChanell

Nie chciało mi się już czekać na napisy, więc obejrzałam bez. Super odcinek, moim zdaniem. Mam nadzieję, że nowa postać jeszcze się pojawi parę razy. Przez chwilę serio myślałam, że Alex zginie w tej strzelaninie, a tu Sean spada z nieba, to była scena tak kiczowata, że uśmiałam się prawie do łez :D
Bardzo mi szkoda, że Ari został zredukowany do takiego przydupasa Amandy. Uwielbiałam jego postać w pierwszym sezonie, jego personalne potyczki z Nikitą (przepełnione mieszanką gniewu i szacunku) były smakiem serialu. Mam nadzieję, że nasz rosyjski przyjaciel jeszcze zabłyśnie.

Nie byłam w stanie zrozumieć tylko jednej sceny (ze względu na brak napisów) - co dokładnie ta nowa postać mówi Nikicie,gdy siedzą przy drinkach na Karaibach? Wyłapałam, że jakoś ją chyba wytropił podczas jej pierwszych misji przeciw Division, ale czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić?

Mikasa08

C: " You think you're only person that can trqck someone through their weapons? When you went rogue and declared war on Percy you didn't pick up a 12-gauge from Big 5. That Beretta ARX with the ACOG scope and modified stock for your petite frame. I tracked that particular coctail.through.the back channels designed to make it untraceable and it led me to your fabulous loft in Chelsea. Nice pad, by the way. My favourite.lair of yours by far..."
Napisałan po anglu to sobie przetłumaczysz. Myślę, że tak będzie lepiej niż powiedzenie pokrótce, bo.gdybym była na Twoim miejscu sama wolałabym tekst angielski, bo ze słuchu nieraz nie wszystko się słyszy, a wystarczy przeczytać :).
I tak, wytropił ją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones