PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565112}

Nikita

7,2 8 221
ocen
7,2 10 1 8221
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Division.....

ocenił(a) serial na 8

Brak mi sekcji, ale tej prawdziwej.
Właśnie obejrzałem ostatni odcinek Nikity i muszę stwierdzić, że najbardziej brak mi sekcji
kierowanej przez Percy'ego. Wtedy to była elitarna jednostka. Najlepiej widać to było na
przykładzie szturmu SEALSów w ostatnim odcinku drugiego sezonu.

Później to widziałem tylko świetnych byłych agentów i ludzi za biurkiem. Dywizja tak naprawdę już
w 3cim sezonie dla mnie nie istniała.

A szturm byłych agentów na to co zostało z sekcji... porażka. Tacy wyszkoleni i dostają po d***pie.

Ciekawe również przedstawia się fakt, z jakich miejsc "ekipa główna zarządzała"
W pierwszym sezonie i trzecim z "bunkra".
W drugim i ostatnim z "przyczajki" :D

Świetny serial, nie będę wypominał wad (informatyk pokonuje wyszkolonego zabójcę, etc.) bo
nie na tym polega.

W Polsce takich dobrych seriali nie doświadczymy, bo każda próba jest przez ludzi wyśmiewana
("Misja Afganistan) z takich pierdół jak "złe naszywki", etc.

ocenił(a) serial na 9
rl89

Muszę się z tobą zgodzić, dokładnie takie emocje też odczuwam w stosunku do tego serialu.
Dywizja, dokładnie... podobała mi się kiedy właśnie była prowadzona przez Percyego lub Amandę... później to już... takie flaki z olejeem.. ta dobroduszność późniejszych członków dywizji czasami mnie przytłaczała . No ale nie ma postaci, której nie lubiłam. Każda na swój sposób miała to " coś "
Co do błędów to było ich masę... no ale uszły jeszcze one w tłumie, trochę za kolorowo zawsze było,za to nadrabiała to akcja, aktorzy i miejsca akcji.
Jeżeli by porównywać, produkcję seriali to bez porównania zagraniczne są o wiele lepsze, dziwi mnie fakt że taka duża liczba osób, które znam zachwycają się byle badziewiami typu "M jak miłość " i inne duperele... no ale taka mentalność i naród polski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones