PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599123}
5,8 1 653
oceny
5,8 10 1 1653
El Dorado
powrót do forum serialu El Dorado

3/10

ocenił(a) serial na 3

Film zachwyca jedynie krajobrazami Peru. Reszta pozostawia dużo do życzenia, począwszy od muzyki kończąc na efektach specjalnych. Lądowanie uszkodzonej awionetki komiczne. Moim zdaniem gniot.

ocenił(a) serial na 2
Normaden

W 100%-ach zgadzam się z powyższą opinią. Poza ,,widoczkami" jest to totalny gniot.Nie oglądać! Moja ocena-2/10 /wyłącznie za ,,widoczki" z Peru.

marek1258

Całkowicie się z Wami zgadzam. Irytowało mnie w tym filmie tyle , ze nie warto wymieniać. Zastanawiam się kto tak spaprał ten film? Scenarzysta czy reżyser? Dałem 3 zamiast jedynki tylko za Natalię Martinez. Dla innych powodów ... Nie polecam :)

ocenił(a) serial na 3
Normaden

podobne odczucie, oraz Natali Martinez na plus ale mimo to bardzo slaby film.

Wg mojej skromnej oceny film robiony jak przygodówki z lat 80,, gdyby wtedy powstal ten film, byl by sredniej klasy filmem przygodowym,, ale na miare XXI wieku wyglada blado a wrecz mizernie

taki film by obejrzec zapomiec,, moze na poludniowe kino niedzielne by z dzieciakiem obejrzec,, choc wg mnie mozna lepiej spedzic czas. Pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones