Shane WestI

Shannon Bruce Westgarth Snaith

7,6
3 533 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shane West

żeby być dokładnym, to Shane grał w Ostrym Dyżurze w latach 2004-2007 w serii 11,12 i 13,

szkoda, że już tam nie gra

Sebsen

a czy odcinki Ostrego Dyżuru z jego udziałem były już emitowane w polsce?

skarbulla

z tego co wiem, to NIE. Na Polsacie leci (podobno) seria 9. codziennie o godz. 17.


Ray pojawia się gościnnie w serii 15. i stoi na (sztucznych) nogach!


Sebsen

Podobno od 8 kwietnia ma lecieć seria 11 :)
A teraz leci chyba 10.

skarbulla

sezon z nim juz sie zaczal (wiem bo ogladam;>) i puszczono juz okolo 10 odcinkow, oczywiscie codziennie na polsacie o 17 jak juz wspomniano...

Sebsen

w ktorym odcinku pojawi sie {11 sezonie}
z gory dziekuje

Cherish

dr Ray Barnett pojawi się już w 1 odcinku serii 11.

obszerne opisy odcinków, zdjęcia znajdziecie na ERheadquarters.com


a 2 kwietnia ostatni odcinek serii 15. w USA, pojawią się kolejni starzy znajomi, ale to już na pewno koniec


Sebsen

Widziałem już Shane w serialu - bodajże 3,4 dni temu leciał serial i grał już w nim Shane West.

Sebsen

To co mu się przydarzyło w ER, to jakaś żenada. Po odejściu Cartera i teraz Ray a, oglądam tylko z przyzwyczajenia, by wiedzieć jak się to wszystko skończy...

jamiejames

To miłe, że 6 lat [!] po zakończeniu serialu nadal jest lubiany i oglądany. Ja mam sentyment do serii 1-4, potem miałem przerwę i do-oglądałem od serii 9. Ale myślę, że serial stracił wielu wiernych starych fanów po serii 8, gdy zmarł Mark Greene, a zyskał nowych po odmłodzeniu obsady od serii 9 wzwyż.15 seria była prawdziwą gratką i wisienką na torcie zarówno dla starych jak i młodych fanów.

Sebsen

Jak dla mnie ten serial zawsze będzie miał w sobie to coś, on jest po prostu najlepszy na świecie <3

lisbet_Salander2001_2

Takich seriali już nie ma! Grey's Anatomy to zupełnie inna bajka (nie moja) - obyczajówka w kitlach a polskie Na Dobre i Na Złe, no cóż lepiej nie komentować...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones