Shane WestI

Shannon Bruce Westgarth Snaith

7,6
3 540 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shane West

W Nikicie gra świetnie , wygląda świetnie , ta rola jest dla niego stworzona !!! Twardy przystojniacha, świetny agent , stanowczy z zasadami a zarazem słabością do Nikity .
Ale w pozostałych kreacjach w jakich go widziałam jest nijaki , jakiś plastusiowaty , dziecinny , mało męski etc. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję że rola jego życia jeszcze przed nim , miło go będzie zobaczyć w roli głównej w jakimś hicie filmowym. Pozdrawiam

grabano

Najlepszy był w ER. Oglądam nową Nikitę i widziałam starą- stary Michael podobał mi się bardziej, jemu jeszcze trochę brakuje:)

alien_2

Witam;)
Cóż, szczerze to pamiętam jedynie jakieś migawki ze starej wersji serialu - i to że mi się też strasznie podobał;)
Naprawdę fajna ta "Nikita" - choć z początku rzeczywiście nie mogłam się przyzwyczaić do Nikity o lekko azjatyckich rysach, mając na uwadze sentyment do Nikki BlondiXD
Teraz uważam że babka jest świetna i nic jej nie brakuje.
Ale wracając do meritum...
West jest tam po prostu zaebistyXD

WhiteDemon

No właśnie - jest zajeb,,,,,,,, ;)

grabano

w nikicie jest genialny wogole nowa nikita jest super a w roli mikela z maggie q robia boski serial

ankahuliganka_l

Popieram ;d

grabano

zgadzam się w Nikicie gra najlepiej, wygląda najlepiej choć w 2 sezonie się trochę zaniedbał ale jego głos. mrrrr,

guncia

potwierdzam

grabano

NAJLEPSZEGO SHANE !!!

KatherineVvV

Popieram całkowicie. On z Nikitą tworzą zgrany zespół;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones