Shane WestI

Shannon Bruce Westgarth Snaith

7,6
3 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shane West

Shane West

użytkownik usunięty

Shane West is the best!!! Jest przystojny, utalentowany i ma klase!!!
Obejrzałam z nim 3 filmy i wszystkie bardzo mi się podobały.
Najbardziej mi się podobał w filmie pt: "A Walk to Remember" czyli Szkoła uczuć. Oglądałam ten film aż 6 razy i za każdym razem wzruszyłam się. Rónież film "Whatever it takes" ( Wszystkie chwyty dozwolone), był znakomity. Polecam wszystkim obejrzeć te film.

użytkownik usunięty

własnie obejrzałam "Whatever it takes". Pierwszy film(który ja oglądałam) z Shanem Westem - jest cudowny. Jezu!Jak ja bym chciała znaleźć kogoś takiego. Jest tak piękny i niesamowity - obecnie uważam, ze jest najprzystojniejszym aktorem. Dzięki Ci Boże za taki dar na ziemi. Pozdrawiam i całuję serdecznie wszystkich jego miłośników - zosia.

nie jestes sama ;( tez to przezywam ze on jest taki przystojny i ze niemoglby byc moj ;( zalamka.....ale mowie Ci obejzyj sobie szkole uczuc to dopiero bedziesz wiedziala jakiego kolesia trzeba szukac...ja osobiscie nie ogladalm "wszystkie chwyty dozwolone" ale slyszalam ze fajny :) wiec musze zaczac poszukiwania tego filmu!!! ;D

Zgadzam sie z tobą w 100% co do shane'a. P.s ja jak ogladam szkołę uczuć to zawsze płacze . Jaki on przystojny!!!

użytkownik usunięty
peggy_blue_w_sniegu

Shane jest zabujczo przystojny a najlepiej podoba mi sie jego film ``a walk to remember``ten film jest exstra
~jolka~

użytkownik usunięty

no!!on jest śliczny!! I ma taką słodką twarz !!

Tak Szkoła Uczuć to piękny film bardzo wzruszajacy ale bardziej podobała mi sie Mandy Moore. Shane West grał także w Lidze Niezwykłych Dżentelmenów (The League Extraordinary Gentlemen).

użytkownik usunięty

moim zdaniem Shane west jest najładniejszym, najprzytsojbiejszym aktorem pod słońcem;;:D:D A jak grał Londona cartera w " Szkoła uczuć' ten film obejrzałam 25 razy..i to jeszcze nie koniec!!

użytkownik usunięty

Wszyscy macie rację!!!
Shane West jest najlepszy, najprzystojniejszy i w ogóle SUPER!!!
Ja Go kocham!!!Szkoda, że nie ma więcej takich przystojniaków!!!

no w szkole uczuc zagral fenomenalnie i niepodwazalnie cudownie:P
jest ladny i boze swiaty...jak on caluje to mi serce do gardla podchodzi:P

pozdro monika:)

użytkownik usunięty

Oglądałam z nim te filmy (Szkoła uczuć i Wszystkie chwyty dozwolone), ale mam jeszcze z nim fil Sztuka rozstania, ale niestety gra tam złego, ale w ogóle trzeba przyznać, że zagrał go świetnie( poza tym śpiewa tam i tańczy). Jednak najbardziej podobała mi się Szkoła uczuć, zawsze przy tym filmie płaczę, a oglądałam go z 20 razy. Shane jest taki boski, słodki i super przystojny ;) Aż trudno uwierzyć,że ktoś taki istnieje naprawdę!!!!! Really handsome guy!!!

Właściwie to go tylko widziałem w "Szkole uczuć", ale zagrał tam bardzo dobrze!! Zresztą film jest świetny. A jego gra jest o tyla przekonująca, że wystarczy zwrócić uwagę na jego wzrok, na początku filmu patrzysz na niego i od razu widzisc, ze jest kolesiem typu maczo, którego wszyscy podziwiają itp. A po tej przemianie, całkiem zmienia się wizerunek jego twarzy. Jest już taki przyjazny i wygląda na porządnego i dobrego chłopaka =)

Kristofer

Ja widziałam z nim 2 filmy - on jest po prostu suuuuupppeeeerrr!!!!!!! Na szkole uczuć którą oglądałam chyba z 6 razy płaczę juz gdzieś blisko środka więc paczka chusteczek na 100% zawsze zużyta!!!!;o)

Kristofer

Taki średni, nic nadzwyczajnego. Nie ma raczej wielkiego talentu, jeśli chodzi o wygląd to już kwestia gustu, ale mi się nie podoba. A "Szkoła uczuć" to strasznie przereklamowany film, tyle osób mi go polecało, obejrzałam i nic, taki jakiś typowy. Nie był zły, ale taki wspaniały też nie, nie ma się czym zachwycać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones