PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760419}

Samotni

Here Alone
4,9 1 027
ocen
4,9 10 1 1027
Samotni
powrót do forum filmu Samotni

przed zainfekowanymi zombiakami. Do obrzydzenia ciągle to samo, wirus, spustoszenie, zombiaki, ucieczka itd... Jedno i to samo od niedawna w kinach co jakiś czas podobna premiera ląduje na dużym ekranie. Jedna produkcja lepsza, druga gorsza, ale jest ich zbyt dużo. Zbyt dużo jest tych lipnych od dobrych. Szkoda, że niczym nowym realizatorzy nie zaskakują. No nic, jednym słowem wszystko już wcześniej było. Dobrze, że wydarzenia są przeplatane ze wspomnieniami głównej bohaterki. Czyli naprzemiennie sceny z sytuacji bieżącej ze scenami w których są uruchomione wspomnienia. Słabizna.

dzyniu88

Napisz lepszy scenariusz, jak się nie podoba to wróć do " Na wspólnej" zamiast pisać dyrdymały. Nie lubisz zombie? nie oglądaj zombie. Proste jak budowa cepa, pewnie to i tak zbyt skomplikowane dla ciebie.

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

dzyniu88, faktycznie trochę tych filmów powstało w ostatnich latach, może przypomnisz sobie jeszcze jakieś tytuły i dorzucisz do zbioru (kolejność przypadkowa):

Z for Zachariah
The Survivalist
Maggie
Extinction
Here Alone
It Comes at Night
The Girl with All the Gifts
Into the Forest
The Quiet Hour
Open Grave
The Well
Hidden
The Battery

Uwielbiam ten kameralny klimat sci-fi/zombie postapo, więc nawet jeśli film nie grzeszy oryginalnością zazwyczaj i tak mi się podoba. Tak jak Here Alone.

użytkownik usunięty
Mikez

Piękne dzięki za tą listę! :D Obejrzałam z tego 3 pozycje, ale jeśli to Twoj klimat, to i mój :D Przynajmniej ostatnio

ocenił(a) film na 10
dzyniu88

zbyt duzo? to po co ogladasz o takiej tematyce. wróć do "innowacyjnych" filmow lub glupich roznorakich komedyjek to nie bedziesz musial plakac .

użytkownik usunięty
vic7

troll

użytkownik usunięty
vic7

wybacz, nie ten komentarz i nie do tej strony :/ niestety filmweb nie pozwala na usuwanie bądź edycję :D chyba że zmieścisz się w określonej ilości sekund hehehe xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones