PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865412}
5,9 2 109
ocen
5,9 10 1 2109
Hunter Hunter
powrót do forum filmu Hunter Hunter

Zaczne od tego iż film nie jest z gatunku horror, ot taki suspens sekundowy slasher. Owe dzieło jest pozbawione logiki, przyznam że nie widziałem jeszcze tak głupiego zachowania bohaterów w zadnym filmie. Matka niezbyt ogarnietej córki wyrusza do lasu i zostawia ja z całkiem obcym facetem w domku ...o zgrozo. Córka natomiast sobie smacznie śpi obok typa któremu nie ufa a i jej łojciec juz sie nie odzywa od 3 dni ale co tam , zero stresu nawet nie było potrzebne liczenie baranków. Matka mimoza uswiadamia sobie że obcy facet to psychopata i zaczyna sie czaić jak ninja wokół domku pokazując psychopacie że zna juz jego tajemnice , gdzie wczesniej łaziła wokół niego zszywała ranke , robiła ziółka...na logikę to sobie mogła wejsc na luzaku do domu , powiedzieć siemka do psychola i strzelić mu w klate z dwu lufy:) proste! swoja droga człek obdarty ze skóry by raczej stracił przytomność a tam sobie gałki oczne latajo po pokoju " nie no luz jak straciłam noge to zdążyłam dokonczyc mecz".

ocenił(a) film na 1
sethneil

W pełni się zgadzam. Ten film jest pozbawiony jakiejkolwiek logiki. Dawno nie czułem się tak poirytowany głupotą bohaterów w filmie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Bokciu

Wybacz ale nie rozumiem twojego komentarza. Raczej nie ma sensu porównywać naszych irytacji bo istnieją one na zupełnie różnych płaszczyznach. Ja byłem poirytowany tylko filmem, który według mnie był zły. Ty jesteś poirytowany obecną sytuacją w naszym kraju spowodowaną przez wirusa. Po co więc porównywać, która irytacja jest bardziej słuszna skoro, jak już wyżej wspomniałem, każda z nich dotyczy czegoś zupełnie innego?

dom i nik

Twój przedmówca jeat sam w sobie irytujący,to co się dziwisz!"...baranów wierzących w fikcyjną pandemię..."-to idź tak powiedz rodzinom tych,co umarli w tej pandemii!!!

sethneil

Jak czytam tak debilne posty jak twój, to ręce mi opadają i tracę wiarę w ludzkość. Pomijając fakt, że to jak najbardziej jest horror, a już na pewno nie slasher(który jest jednym ze sztandarowych podgatunków horroru, czego jak widać nie wiesz), to jasna sprawa - ty byś tam wpadł z shotgunem i załatwił temat. Raczej byś się zesrał w spodnie i uciekł jak mała dziewczynka. Zajebiście się ocenia zachowanie bohaterów z perspektywy fotela. Wtedy wydaje ci się, że jesteś John Wick. Mam dla ciebie newsa - to nie zachowanie bohaterki jest nierealistyczne, tylko ty jesteś głupi bo oceniasz je przez pryzmat logiki z dupy. Kompletnie nie potrafisz wziąć pod uwagę kontekstu sytuacji i czynniku ludzkiego, paniki, przerażenia. Wydaje ci się, że normalnym jest wejść i palić głupa przed mordercą, a potem wykonać egzekucję. A potem lecisz na fw pisać durnego posta na filmweb bo film nie spełnił twojego wyobrażenia realizmu danej sytuacji, które jak już wspomniałem, jest kompletnie z dupy.

ocenił(a) film na 2
Tracker

Haha ty dokładnie byłeś w takiej sytuacji i dobrze wiesz jak to jest. Haha z perspektywy fotela to właśnie ty to oceniasz. Pod każdym postem, który wyciąga te absurdalne i pozbawione logiki zachowania bohaterów się udzielasz i bronisz to "dzieło" niczym lwica swoje dzieci w dodatku plujesz jadem i obrażasz każdego kto ma inne zdanie, no brawo ty normalnie. Co za typ haha. Już się całkiem utwierdziłem w przekonaniu co za mentalna ameba z ciebie. Zdradzę ci sekret, każdy bierze pod uwagę kontekst sytuacji, czynnik ludzki i przerażenie i dlatego właśnie ten film jest tak pozbawiony sensu. Wiem, że ciężko sobie to uświadomić z perspektywy fotela, ale da się. Spróbuj czasem spojrzeć z innej perspektywy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones